top of page

Yasal Uyarılar

PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. web sitesine yönelik yasal uyarılar:

 

PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

 

PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple okuyucuların; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir.

 

PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş.’ni bağlamamaktadır. Okuyucuların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

Ayrıca, PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. çalışanlarının ve danışmanlarının, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Okuyucunun, PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. web sitesine girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN

 • Web sitemizi, sadece kendinize ait telefon, tabletler ve bilgisayarlarda kullanınız.

 • Web sitemizden "Güvenli Çıkış" butonunu kullanarak çıkış yapınız.

 • Jailbreak veya Root edilmiş cihazlarda uygulamayı kullanmayınız.

 • İnternet üzerinden alternatif ağ ayarlarının ve bağlantı uygulamalarının (VPN-Virtual Private Network, DNS ayarları, TOR tarayıcısı vb) kurulu bulunduğu bilgisayar ve/veya mobil cihazlar üzerinden web sitemize erişim sağlanması durumunda oluşabilecek her türlü risk ve problemden kullanıcı sorumlu olacaktır.

 • Bilgisayar, telefon ve tabletinize lisanssız veya kaynağı belli olmayan uygulamalar yüklemeyiniz.

 • Şifrenizi doğum tarihi, telefon numarası gibi kolay tahmin edilebilir bilgilerinizden belirlemeyiniz.

 • Online işlemler şifreniz ve giriş bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız, herhangi bir yerde yazılı olarak bulundurmayınız.

 • PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. E-Mail ile kesinlikle kişisel bilgilerinizi istemez. E-Mail yoluyla hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.

 • Telefon, tablet ve bilgisayarınıza lisanslı ve güncel AntiVirüs programı yükleyiniz. Güvenliğiniz için bilgisayarınızı en güncel AntiVirüs ve AntiSpyWare programlarıyla yetkisiz erişimlere karşı koruyun. Sizden başkalarının şifre bilgilerinize internet üzerinden erişmemesi için bilgisayarınızın güvenliği son derece önemli ve gereklidir. Bunun için en güncel Antivirüs yazılımı ile periyodik olarak bilgisayarınızda zararlı kod taraması yapın. Kullandığınız ya da kullanmayı düşündüğünüz Antivirüs programının güvenilirliğinden emin olmak için AV Comparatives tarafından hazırlanan raporları inceleyebilirsiniz. Güncel olan raporda önerilen programlardan birini tercih edebilirsiniz. Özet raporlara ulaşmak için tıklayın.

 • Tarayıcınızın son güncel sürümünü kullandığınızı kontrol ediniz.

 • Hesap hareketlerinizi kontrol ederek, şüpheli bir durumda mutlaka Çağrı merkezimizden (Tel no: 0212 349 49 00) destek alınız.

 • Sizden hiçbir zaman kullanıcı şifreniz ve cep şifre bilginiz istenmez. PAYNEER ÖDEME KURULUŞU A.Ş. tarafından aradığını söyleyerek “hesabınızdan/kartınızdan işlem yapıldı. Bilginiz yoksa düzelteceğiz” diyerek Kullanıcı bilgileriniz istenildiğinde herhangi bir bilgi paylaşmadan görüşmenizi sonlandırın ve Çağrı merkezimizi (Tel no: 0212 349 49 00) arayın.

 • SIM kartınızın herhangi bir sebeple kaybolması veya hattınızın kesilmesi durumunda operatörünüzle iletişime geçiniz.

 • SIM kartınızı herhangi bir nedenle değiştirilmesi durumunda, bizimle iletişime geçerek, uygulamayı yeniden kullanabilmeniz için gerekli yönlendirmeler hakkında bilgi alınız.

 • Cep telefonunuzu kaybetmeniz veya çaldırmanız durumunda bizimle iletişime geçerek, uygulamayı yeniden kullanabilmeniz için gerekli yönlendirmeler hakkında bilgi alınız.

 • Cep telefonunuzu satarken veya değiştirirken tarayıcınız üzerinde kayıtlı olması durumunda kullanıcı bilgilerinizi silmeyi unutmayın.

 • *AV Comparatives firmasının hazırladığı raporlar İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Dosya içindeki firma isimlerini kontrol ederek firmaların resmi internet sitelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

bottom of page